u/16 Pumas

o/16 PLATTELAND Akademie B

1 Jaden Louw – Bergvlam

2 July Mtumunje – Penryn College

3 Zane Wydeman – Bergvlam

4 Glen Khoza – Komatipoort Akademie

5 James Goldshmidt – Penryn College

6 Juan Erasmus – Kanonkop

7 Ricardo Bester – Bergvlam

8 Mbuso Fakude – Penryn College

9 Ruben Ellis – Kanonkop

10 Kyle Hay – Penryn College

11 Blessing Mbuyane – Sybrand Niekerk

12 Dumisani Sibiya – Sybrand v Niekerk

13 Du Toit Van Schalkwyk – Oosterland

14 Adam Lesley – Penryn College

15 Tiyani Matsebula – Penryn College

16 Dean Du Toit – Oosterland

17 Ruben Groblaar – Oosterland

18 Joseph Mukono – Patriot

19 Kyle Coetzee – Morgenson

20 Jurie Wessels – Oosterland

21 Sonwambile Tsaka – Steelpoort

22 Musiwami Ntiwane – Kriel

 

o/16 STEDELIK – Akademie A

 

1 Fred Lundy – Rob Ferreira

With drawnOnttrek

3 Delmain Pieterse – MHS

4 Dylan Soderlund – Nelspruit

5 Jandre Stander – Secunda

6 Henco Van Heerden – HTSM

7 Pieter De Wet – Hoogenhout

8 Ruvaan Muller – HTSM

9 Thomas Cane – HTSW

10 Ruan Vorster – HTSW

11 Justin Johanssen – Secunda

12 Karel Buitendagh – Lydenburg

13 Glenn Christie – MHS

14 Aiden Grobler – HTSM

15 Tristan Badenhorst – Lydenburg

16 Mc Carinus – Hoogenhout

17 Pieter Jonk – Hoognhout

18 Luke Cosmo – Nelspruit

19 Stefan Kempen – MHS

20 Cj Maritz – Hoogenhout

21 Chris V/D Merwe – HTSM

22 Morne Sonnekus -MHS

 

o/16 Grant Khomo

 

1 Ndumiso Ntobeng – MHS

2 Steyn Grobler – Hoogenhout

3 Duart Willemse – HTSM

4 Carlo Nortje – HTSM

5 Sibusiso Madonsela – Piet Retief

6 Lindelani Makhanya – Piet Retief

7 Xolani Mavundla – Piet Retief

8 Gerbrand Hurter – Nelspruit

9 Uys De Preez – HTSM

10 Riekert Barnard – HTSM

11 Bongumenzi Dlamini – Piet Retief

12 Stephan Van Der Bank – Nelspruit

13 Prince Nkabinde – Hoogenhout

14 Manga Ntimba – MHS

15 Sizwe Maseko – Ligbron

16 Sp Muller –Nelspruit

17 Aj Lotter – Hoogenhout

18 Mbali Sambo – MHS

19 Cornel Els – MHS

20 Shane Botha – MHS

21 Zama Mhlongo – MHS

22 Message Nkosi – Ligbron